ŚWIĘTY MIKOŁAJ W DOMU NA ZŁOTNICZEJ

Święty Mikołaj w Domu na Złotniczej wywodzi się z akcji społecznej Święty Mikołaj dla Seniora, stworzonej przez Fundację o tej samej nazwie, zapoczątkowana w 2018 roku. Akcja polega na udzieleniu wsparcia i okazania zainteresowania osobami starszymi, zamieszkującymi domy pomocy społecznej, poprzez przekazanie im upominków, do których podstawę stanowią napisane przez Seniorów listy do Świętego Mikołaja.

Oprócz wsparcia sformalizowanego przez Fundację Święty Mikołaj dla Seniora, od tego roku (2020) każdy zainteresowany może aktywnie wesprzeć naszą Placówkę i tym samym zostać Świętym Mikołajem w Domu na Złotniczej. Mogą Państwo obdarować naszych Mieszkańców imiennie, albo przekazać prezenty dla osób, które nie napisały swojego listu.

Wszystkie paczki zostaną rozdane w dwóch, a może nawet w kilku turach. Pierwsza odbędzie się w dniu 7 grudnia 2020, druga zaś 24 grudnia 2020. Prezenty bez wskazanych odbiorców oraz te z ewentualnych „nadwyżek” będą podzielone w taki sposób, aby zostali obdarowani, sprawiedliwie, wszyscy nasi Mieszkańcy.

Mogą Państwo skontaktować się z nami pod numerem telefonu 42 655 57 62 w. 25 (dział Terapii), albo przez profil na naszym Facebooku. Paczki mogą Państwo nadsyłać na adres:

6 Dom Pomocy Społecznej
ul. Złotnicza 10
91-836 Łódź

Jeśli mieszkają Państwo w bliskiej okolicy, mogą Państwo dostarczyć prezenty osobiście, zostawiając je w całodobowej portierni, gdzie zabezpieczone przez pracownika zostaną zdezynfekowane i przejdą kwarantannę.

Wszystkie listy naszych Mieszkańców dostępne są na naszym Facebooku.

Mamy zaszczyt i wprost niebywale ogromną radość poinformować Państwa, że do akcji dołączyło mnóstwo osób: wiele fundacji, firm oraz osoby prywatne z całej Polski. Już otrzymaliśmy paczki m.in. z Gdańska, Dąbrowy Górniczej, Łodzi, Warszawy, Poznania, Bydgoszczy, Krakowa, Kosakowa, Płocka. Mamy informacje, że paczki wciąż jeszcze nadchodzą i najprawdopodobniej będą nadchodzić do samych świąt Bożego Narodzenia.

 😀  !!!   !!!   😀   !!!   !!!   😀
Wszystkim Darczyńcom dziękujemy
z całego serca
😀   !!!   !!!   😀   !!!   !!!   😀